Zaloguj się | Rejestracja

Modernizacja placów zabaw w gminie Dobra

środa, 10 lipca 2019 r., godz. 07:14  |  Wersja do druku

Pod koniec czerwca zamontowano nowe urządzenia zabawowe oraz elementy małej architektury na placach zabaw znajdujących się na terenie gminy Dobra. Ławki, karuzele, huśtawki, piaskownice i zestawy zabawowe pojawiły się m.in. w Dołujach, Skarbimierzycach, Kościnie, Wąwelnicy, Łęgach i Stolcu.Nowe urządzenia zamontowano w drugiej połowie czerwca. Na placu zabaw w Skarbimierzycach zainstalowano nową piaskownicę oraz ławki. W Dołujach pojawiła się nowa karuzela i huśtawka dla małych dzieci. Na placu zabaw w Kościnie zamontowano karuzelę i ławki, a w Łęgach i Stolcu - zestawy zabawowe. W Wąwelnicy zainstalowano nowe ławki.

Urządzenia i elementy małej architektury zamontowała firma SIMBA na zlecenie Urzędu Gminy Dobra. Koszt modernizacji placów zabaw wyniósł 103.297,03 złotych.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama