Zaloguj się | Rejestracja

Konkursy podczas Różanych Dożynek

wtorek, 02 lipca 2019 r., godz. 07:28  |  Wersja do druku

15 sierpnia na terenie rekreacyjnym w Dobrej odbędą się Różane Dożynki. Święto plonów będzie okazją do integracji mieszkańców gminy Dobra, połączonej z kultywowaniem tradycji nawiązującej do obszarów wiejskich i upraw rolnych. Podczas dożynek zaplanowano też konkursy na najpiękniejszą kompozycję z kwiatów i zbóż oraz na najokazalsze płody rolne.Różane Dożynki tradycyjnie odbędą się w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Będzie to już 25. edycja tej imprezy w gminie Dobra. Wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji znajdą się dwa konkursy, które wyłonią najokazalsze płody rolne oraz najpiękniejszą kompozycję z kwiatów i zbóż.

Reklamy Google:


W konkursach wziąć mogą udział kompozycje kwiatowe oraz płody rolne przygotowane przez sołectwa, osoby prywatne i koła gospodyń wiejskich z terenu gminy Dobra. Kompozycje oceniane będą przez komisje konkursowe. Pod uwagę brane będą walory estetyczne i artystyczne prac, ich poziom wykonania i oryginalność.

Zgłoszenia do konkursów przyjmowane są do 5 sierpnia 2019 r. w biurze Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przy ul. Granicznej 31, telefonicznie pod numerem telefonu (91) 424 19 80 oraz za pośrednictwem e-maila: biuro@gckib.pl.

Regulaminy konkursów dostępne są u sołtysów oraz w biurze GCKiB w Dobrej.

Źródło: GCKiB w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama