Zaloguj się | Rejestracja

Honorowa odznaka dla Powiatu Polickiego

poniedziałek, 01 lipca 2019 r., godz. 12:00  |  Wersja do druku

Powiat Policki został wyróżniony odznaką "Promotor Honorowego Krwiodawstwa". Odznaka została przyznana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, w związku z organizacją Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki."To wyróżnienie jest dla nas zachętą do dalszego działania w tych obszarach" - powiedziała Halina Michalak Zastępca Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich.

Tegoroczna edycja "Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki" odbyła się już po raz piąty. Wydarzenie było organizowane przez Powiat Policki we współpracy ze Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi RP Klub HDK w Policach. Partnerami wydarzenia byli Gmina Police, Gmina Dobra, Gmina Kołbaskowo, Gmina Nowe Warpno i Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

W ramach akcji przeprowadzono cztery zbiórki krwi - w Nowym Warpnie, Policach, Dobrej i Przecławiu. Łącznie zebrano ok. 30 litrów krwi.

Źródło: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji, Starostwo Powiatowe w Policach
Fot. Halina Michalak Zastępca Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama