Zaloguj się | Rejestracja

Policja próbowała złapać strusia

poniedziałek, 01 lipca 2019 r., godz. 08:54  |  Wersja do druku

W nocy z niedzieli na poniedziałek patrol policji został wezwany do nietypowego zdarzenia. Na drodze krajowej nr 10 w okolicach Skarbimierzyc zauważono strusia.W poniedziałek rano skontaktowała się z nami mieszkanka gminy Dobra, która w nocy z 30 czerwca na 1 lipca była świadkiem niecodziennego zdarzenia.

"Jadąc krajową 10-tką w stronę Lubieszyna zauważyłam policyjny radiowóz, a obok biegnącego strusia. Radiowóz miał włączone niebieskie światła, ale bez sygnałów dźwiękowych" - powiedziała nam Zuzanna.

Rzeczniczka prasowa KPP Police potwierdziła nocną akcję. "Wczoraj w nocy dostaliśmy zgłoszenie, że w okolicy Skarbimierzyc biega struś. Na miejsce został wysłany patrol. Zawiadomiliśmy też miejskiego łowczego" - poinformowała nas sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka.

Niestety strusia nie udało się złapać. Nie ma też pewności skąd uciekł. Straż gminna sprawdzi czy struś uciekł z jednej z posesji z terenu gminy Dobra.

Jeśli zauważycie spłoszonego strusia koniecznie poinformujcie o tym fakcie Straż Gminną w Dobrej (tel. 91 311 52 56, 501 701 076) lub policję.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama