Zaloguj się | Rejestracja

Wakacje w gminie Dobra - atrakcyjna oferta GCKiB

poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., godz. 17:02  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przygotowało atrakcyjną ofertę dla dzieci na wakacje. W klubie i bibliotece w Dobrej oraz w filiach w Dołujach, Bezrzeczu, Skarbimierzycach, Stolcu, Rzędzinach, Wąwelnicy, Wołczkowie i Mierzynie, odbędą się liczne warsztaty i zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci.Podczas wakacji dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach teatralnych, tanecznych, sportowych, karate, krawieckich, majsterkowania, sensoplastycznych, kulinarnych, scrapbookingu, decoupage, florystycznych, lego system, zajęciach z pierwszej pomocy, warsztatach przyrodniczych, cyrkowych, naukowych (eksperymenty), rzeźbiarskich, profilaktyczno-hipoterapeutycznych, eko-zabawki, lalki motanki.

Szczegółowy harmonogram zajęć

Zapisy prowadzone są u kierowników poszczególnych placówek.

Klub i biblioteka w Dobrej
tel. 91 311 33 29, 91 424 19 34

Klub i biblioteka w Dobrej (ul. Graniczna 31) zapraszają na "Wakacje bez nudy". W programie m.in. wykonanie własnej imiennej wizytówki, gry i warsztaty, Festiwal Talentów, pikniki, zabawy ruchowe, wycieczka do papugarni "Carmen" w Szczecinie.

Klub i filia biblioteki w Dołujach
tel. 91 424 19 65, 91 424 19 62

Klub w Dołujach (ul. Żubrza 7) poleca m.in. warsztaty taneczne z elementami gimnastyki, gry i zabawy terapeutyczne, kalambury, zajęcia z ratownictwa medycznego, warsztaty cyrkowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz zajęcia kulinarne.

Filia w Bezrzeczu
tel. 91 424 19 68

Filia GCKiB w Bezrzeczu (ul. Koralowa 61c) zaprasza dzieci na gry i zabawy, warsztaty majsterkowania, wycieczki do lasu, przedstawienie teatralne, turniej tenisa stołowego oraz wspólne wyjście na lody i na wycieczkę do Muzeum Techniki w Szczecinie.

Filia w Skarbimierzycach
tel. 91 424 19 67

Filia w Skarbimierzycach (Skarbimierzyce 17) przygotowała warsztaty "Spójrz inaczej na agresję" oraz wycieczki na okoliczne łąki. Dzieci wykonają też wakacyjną mapę Polski oraz własne pocztówki. W programie są też Mini Igrzyska Olimpijskie.

Filia w Stolcu
tel. 91 424 19 69

Filia w Stolcu (Stolec 9) poleca spektakl Anastasii Miedviedievej i Oleha Nesterova, który będzie można zobaczyć na żywo na terenie kompleksu rekreacyjnego nad jeziorem Stolsko, zabawy animacyjne, ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki oraz warsztaty plastyczne.

Filia w Rzędzinach
tel. 91 424 19 70

Filia w Rzędzinach (Rzędziny 19) zaprasza na spektakl "Sen marudy", zajęcia przyrodnicze, warsztaty i zajęcia kulinarne, wycieczki do kina i do salonu wirtualnej rzeczywistości w Szczecinie.

Filia w Wąwelnicy
tel. 91 424 19 66

Filia w Wąwelnicy (Wąwelnica 5a) przygotowała dla dzieci gry w plenerze, zajęcia plastyczne, konkursy i zabawy rozwijające słuch, zajęcia kulinarne i sportowe oraz spacery z mapą po okolicy.

Klub i filia biblioteczna w Wołczkowie
tel. 91 439 66 70, 91 424 19 61

Klub i biblioteka w Wołczkowie polecają warsztaty terapeutyczne, kreatywne zajęcia plastyczne, gry i zabawy w plenerze, warsztaty teatralne, zajęcia kulinarne i taneczne.

Filia biblioteczna w Mierzynie
tel. 91 424 19 63

Filia biblioteczna w Mierzynie (ul. Welecka 5) zaprasza na zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej z klas I-III. Wspólne czytanie lektur i zabawy wokół nich może okazać się dobrą zabawą, zgoła odmienną od tego, do czego przyzwyczaiły nas szkoły podczas omawiania tekstów literackich. Celem owych zajęć jest nie tylko poznanie treści obowiązujących w kanonie lektur, ale przede wszystkim rozwijanie aktywności czytelniczej dzieci. Otwarcie na literaturę i pokochanie książek jest bowiem najlepszą drogą do poznawania świata. Czytaniu będą towarzyszyć zabawy, dyskusje, spotkania z ciekawymi osobami oraz "czytalniki" - niezwykłe dokumenty każdego z uczestników.

Serdecznie zapraszamy!

Wakacje z GCKiB w Dobrej - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama