Zaloguj się | Rejestracja

Zakończenie roku szkolnego w gminie Dobra

środa, 19 czerwca 2019 r., godz. 14:04  |  Wersja do druku

W środę, 19 czerwca w szkołach powadzonych przez Gminę Dobra odbyły się uroczyste apele, podczas których uczniowie szkół podstawowych zakończyli naukę w roku szkolnym 2018/2019.Oprócz odebrania świadectw, był to też dobry moment, aby nagrodzić i wyróżnić najlepszych uczniów, a także podziękować wszystkich nauczycielom i pracownikom oświaty za ich trud włożony w edukację młodych mieszkańców naszej gminy.

Zajrzeliśmy z aparatem do największej szkoły w gminie Dobra - Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie.

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, która uczestniczyła w uroczystości, podziękowała dyrekcji i nauczycielom za miniony rok i życzyła uczniom udanych wakacji. Teresa Dera wręczyła też nagrodę Wójta Gmina Dobra dla najbardziej wyróżniającego się ucznia szkoły. Zgodnie z przyjętą tradycją, co roku sześciu uczniów uczęszczających do szkół prowadzonych przez gminę Dobra, wytypowanych przez dyrektorów oraz radę pedagogiczną za wyróżniające osiągnięcia w minionym roku szkolnym, otrzymuje nagrody Wójta Gminy Dobra.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie Ewa Markiewicz pogratulowała uczniom wyników i osiągnięć, podziękowała również kadrze nauczycielskiej oraz pracownikom administracyjnym szkoły za ich pracę i poświęcenie, a także wszystkim osobom, które wspierają szkołę przy każdej możliwej okazji. Głos zabrali również przedstawiciel Rady Rodziców oraz Radny Powiatu Polickiego Dariusz Podhajny.

Dyrektor szkoły nagrodziła też najlepszą uczennicę PSP Mierzyn - Kasię z klasy 5d, która uzyskała na świadectwie średnią 5,75.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy udanych wakacji!

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama