Zaloguj się | Rejestracja

Spływ kajakowy na Drawie z LZS Dobra

wtorek, 18 czerwca 2019 r., godz. 13:21  |  Wersja do druku

32-osobowa ekipa zapalonych kajakarzy z Zarządu Koła LZS Dobra i gościnnie w ramach integracji reprezentacja McDonald's Lubieszyn oraz wspólna reprezentacja LZS i Sołectwa Buk wyruszają na pięciodniowy spływ kajakowy rzeką Drawą. Jest to już dziesiąta tego typu impreza, która w tym roku odbędzie się w dniach 24-28 lipca.Trasa spływu będzie wiodła rzeką Drawą z poligonu drawskiego, przez Prostynię, do Drawna. Rzeka na tym odcinku ma dość spokojny nurt. Trasa jest raczej łatwa, chociaż trzeba liczyć się z kilkoma utrudnieniami. Na kajakarzy czekają "przenoski" przez powalone drzewa. Kolejnego dnia uczestnicy przeprawią się przez wschodnią część gminy i przepłyną rzeką Korytnicą, by ostatecznie trzeciego dnia powrócić na lodowatą Drawę i dotrzeć do mety na przystani wodniackiej w Bogdance. Stamtąd autokarem kajakarze będą mogli wrócić do stanicy PTTK w Drawnie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z ubiegłorocznego spływu.

Jest to już dziesiąta tego typu impreza i jedna z wielu, jakie Zarząd Koła LZS Dobra planuje przeprowadzić w ramach cyklu imprez sportowo-rekreacyjnych w czasie tegorocznych wakacji.

Szczegółowe informacje na temat spływu można uzyskać u Przewodniczącego Koła LZS Dobra Cezarego Magda - tel. 603633137.

Źródło: Cezary Magda, LZS Dobra

Spływ kajakowy na Drawie - lipiec 2018 r.:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama