Zaloguj się | Rejestracja

Krajobraz po burzy w gminie Dobra

czwartek, 13 czerwca 2019 r., godz. 07:20  |  Wersja do druku

Strażacy mieli pełne ręce roboty podczas wieczornej i nocnej burzy. Bardzo silny wiatr łamał konary i przewracał drzewa. W gminie Dobra strażacy interweniowali m.in. w Łęgach, Skarbimierzycach, Rzędzinach i Bezrzeczu.Jedne z pierwszych zgłoszeń strażacy otrzymali z miejscowości Łęgi, gdzie wiatr połamał drzewo. Kolejne, również związane z połamanymi gałęziami, wpłynęło ze Skarbimierzyc.

"Wieczorem i w nocy otrzymywaliśmy zgłoszenia z całego powiatu polickiego. Na szczęście nie było podtopień. Wszystkie zgłoszenia dotyczyły połamanych gałęzi i drzew. Dzisiaj rano także musieliśmy interweniować, ponieważ mieszkańcy jadąc do pracy informowali nas o gałęziach leżących na drogach" - powiedział nam st. kpt. Piotr Maciejczyk, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Policach.

Dzisiaj rano strażacy interweniowali m.in. na drodze Rzędziny - Łęgi oraz w Bezrzeczu na ul. Parkowej, gdzie usuwali gałęzie.

W akcjach brali udział m.in. strażacy z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej i Wołczkowie.

Źródło: st. kpt. mgr inż. Piotr Maciejczyk - KP PSP w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama