Zaloguj się | Rejestracja

III Turniej Szachowy w Mierzynie - fotorelacja

wtorek, 11 czerwca 2019 r., godz. 09:50  |  Wersja do druku

W sobotę, 8 czerwca na forum szkoły podstawowej w Mierzynie odbyła się trzecia edycja Międzyszkolnego Turnieju Szachowego. Do rozgrywek zgłosiło się ponad 60 uczniów ze szkół w Mierzynie, Dołujach, Dobrej oraz PSP nr 46 i ZSS w Szczecinie.Międzyszkolny Turniej Szachowy w Mierzynie na stałe wpisał się już do kalendarza szkolnych imprez. W tym roku zorganizowano trzecią edycję zawodów. W turnieju wzięło udział 62 uczniów ze szkół PSP w Mierzynie, PSP w Dołujach, PSP w Dobrej, PSP nr 46 oraz ZSS w Szczecinie. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-3 oraz 4-8. Zawody rozgrywane były systemem szwajcarskim przez 7 rund. Tempo gry wyznaczono na 10 minut dla każdego zawodnika.

III Międzyszkolny Turniej Szachowy w Mierzynie - wyniki

Grupa młodsza - klasy 0-3
1. miejsce Franciszek Stężała (PSP nr 46)
2. miejsce Piotr Oleszkiewicz (PSP w Dobrej)
3. miejsce Paweł Ławrynowicz (ZSS w Szczecinie)

Wyróżnienia: Jan Chodyniecki (PSP w Dobrej), Michał Szot (PSP w Mierzynie), Jan Wojcieszczuk (PSP w Mierzynie), Aleksandra Pawlak (PSP w Mierzynie), Lena Fornal (PSP w Mierzynie), Maksymilian Skórczewski (PSP w Mierzynie), Dominik Stasiak (PSP w Mierzynie).

Grupa starsza - klasy 4-8
1. miejsce Bartłomiej Łokaj (PSP w Mierzynie)
2. miejsce Mateusz Kamionka (PSP w Mierzynie)
3. miejsce Aleksander Tynkiewicz (PSP w Mierzynie)
Dodatkowa nagroda pocieszenia: Luka Stojanović (PSP Mierzyn)

Wyróżnienia: Antoni Wagner(PSP w Mierzynie), Filip Byczak(PSP w Mierzynie), Wiktor Braun(PSP w Mierzynie), Wiktoria Ciećwierz(PSP w Mierzynie), Wojciech Lenczanarwicz (PSP w Dobrej), Marcel Robaczyński (PSP w Mierzynie).

Dla wszystkich wyróżnionych i nagrodzonych zawodników przygotowano vouchery ufundowane przez sponsora turnieju Mind Power Studio. Zawodnicy otrzymali też słodki upominek zakupiony przez Gospodarstwo Rolne z Mierzyna oraz mogli podziwiać występ uzdolnionych tancerek z zespołu "Iskierki" z klas IIa i IIc.

Gratulujemy wszystkich uczestnikom!

Źródło: Malwina Biedzińska - PSP w Mierzynie

III Międzyszkolny Turniej Szachowy w Mierzynie - 8 czerwca 2019 r.:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama