Zaloguj się | Rejestracja

Oferta pracy w OPS w Dobrej: Opiekunka

wtorek, 14 maja 2019 r., godz. 16:33  |  Wersja do druku

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej poszukuje osoby do pracy na stanowisko opiekunka. Oferta uwzględnia zatrudnienie na umowę o pracę od 1 czerwca.Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej opublikował ofertę dotyczącą zatrudnienia osoby na stanowisko opiekunki. Oferta uwzględnia zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu od 1 czerwca, z możliwością przesunięcia terminu zatrudnienia.

Wymagania niezbędne:
1. Obywatelstwo polskie.
2. Wykształcenie minimum zasadnicze.
3. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
4. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
5. Staż pracy 2 lata.
6. Posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na stanowisku opiekunki.

Wymagania dodatkowe"
1. Wysoka kultura osobista.
2. Umiejętność planowania i organizacji pracy w domu podopiecznego,
3. Samodzielność, odporność na stres, odpowiedzialność i dokładność w wypełnianiu obowiązków.
4. Umiejętność przekazywania informacji w sposób jasny, precyzyjny i zwięzły.
5. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi oraz posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwością wykorzystania własnego samochodu do celów służbowych.

Przeczytaj pełną ofertę zatrudnienia

Załączniki:
- kwestionariusz
- oświadczenie 1
- oświadczenie 2
- oświadczenie 3
- oświadczenie 4

Oferty wraz z kompletem wymaganych dokumentów należy składać w terminie do 27 maja 2019 r. do godz. 15 - osobiście w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej z siedzibą przy ul. Granicznej 24a lub pocztą na adres korespondencyjny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej, ul. Graniczna 24a, 72-003 Dobra, z dopiskiem: "Oferta pracy na stanowisko Opiekunka w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobrej".

Źródło: OPS w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama