Zaloguj się | Rejestracja

IV Sportowe Igrzyska Przedszkolaków - zdjęcia

wtorek, 14 maja 2019 r., godz. 14:13  |  Wersja do druku

We wtorek, 14 maja na terenie rekreacyjnym "Mierzynianka" w Mierzynie odbyły się Sportowe Igrzyska Przedszkolaków. Była to już czwarta edycja tej imprezy. Wzięły w niej udział dzieci z placówek wychowania przedszkolnego działających na terenie gminy Dobra.W IV Sportowych Igrzyskach Przedszkolaków wzięło udział kilkaset dzieci z 8 placówek przedszkolnych - 4 publicznych i 4 prywatnych.

Na dzieci czekały przeróżne, sportowe konkurencje, m.in. strzały do bramki, biegi oraz zabawy i ćwiczenia sprawnościowe. Na uczestników zawodów czekał też pyszny i zdrowy posiłek.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w czwartej edycji Sportowych Igrzysk Przedszkolaków, otrzymały fantastyczne, złote medale. Dodatkowo każda placówka przedszkolna otrzymała pamiątkową statuetkę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, którą prezentujemy poniżej.

Organizatorami igrzysk byli: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

IV Igrzyska Przedszkolaków w Mierzynie - 14 maja 2019 r.:Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama