Zaloguj się | Rejestracja

Turniej Mini Mundial 2019 - losowanie drużyn

czwartek, 18 kwietnia 2019 r., godz. 08:25  |  Wersja do druku

Na stadionie Pogoni Szczecin odbyło się losowanie drużyn, które wezmą udział w jubileuszowej 10. edycji Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci Mini Mundial 2019. W gminie Dobra turniej odbędzie się 18 maja na boisku sportowym Orlik w Dobrej. W zeszłym roku w młodszej i starszej grupie wiekowej triumfowały zespoły z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu.Podczas losowania, które odbyło się 13 kwietnia na stadionie Pogoni Szczecin, przypisano szkołom określone państwa. Poniżej prezentujemy wyniki losowania dla placówek z gminy Dobra.

Grupa młodsza (klasy III-IV):
PSP Mierzyn – PERU
PSP Dobra – BELGIA
PSP Dołuje – AUSTRIA
PSP Bezrzecze – RUMUNIA

Grupa starsza (klasy V-VI):
PSP Mierzyn – HISZPANIA
PSP Dobra – PERU
PSP Dołuje – WALIA
PSP Bezrzecze – NIEMCY
PSP Rzędziny – BRAZYLIA

W gminie Dobra turniej odbędzie się 18 maja na boisku sportowym Orlik w Dobrej.

"Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich do kibicowania" - poleca Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

W zeszłym roku w młodszej kategorii wiekowej triumfował zespół PSP Bezrzecze, który w finale pokonał 3:0 reprezentację PSP Dobra. W meczu o trzecie miejsce triumfowała PSP Mierzyn pokonując PSP Nowe Warpno 4:0. W starszej kategorii wiekowej najlepsi okazali się również zawodnicy PSP Bezrzecze, którzy w finałowej rozgrywce pokonali PSP Mierzyn 2:0. Trzecie miejsce wywalczyli młodzi piłkarze z PSP Rzędziny pokonując drużynę PSP Dobra 2:0.

Zobacz fotorelację z Mini Mundialu 2018

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama