Zaloguj się | Rejestracja

Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie

piątek, 29 marca 2019 r., godz. 12:28  |  Wersja do druku

W sobotę, 30 marca w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie po raz czwarty odbędzie się Międzynarodowy Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim WDC AL Polish Cup 2019. W turnieju wezmą udział najlepsze pary taneczne z całej Europy oraz sędziowie, których nazwiska stanowią najwyższą klasę poziomu tanecznego.Turniej jest inicjatywą Klubu Tańca Towarzyskiego "Danceclub", a współorganizatorami Gmina Dobra i Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie.

W turnieju wezmą udział tancerze z całej Europy. W poprzednich edycjach gościliśmy w Mierzynie tancerzy m.in. z Białorusi, Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch, Finlandii, Norwegii, Niemiec, Holandii, Łotwy, Estonii, Włoch, Czech, Islandii. W tym roku organizatorzy spodziewają się rekordowej ilości uczestników.

"Mieliśmy przyjemność organizować turniej podczas trzech edycji, które okazały się ogromnym sukcesem nie tylko dla Klubu Tańca Towarzyskiego "Danceclub", ale także dla naszego regionu, województwa zachodniopomorskiego oraz Polski. Na turniej co roku przyjeżdżają międzynarodowe pary reprezentujące światowy poziom tańca. Tancerzy oceniać będzie utytułowana komisja sędziowska, których nazwiska stanowią absolutnie najwyższą klasę poziomu tanecznego. Są to Mistrzowie Świata i Europy, więc goszczenie ich na naszym turnieju jest największym zaszczytem" - mówi Adrianna Zymek, kierownik artystyczny imprezy.

W tym roku turniej będzie rozgrywany na dwóch salach tanecznych. Pary będą mogły rywalizować w dwukrotnie większej ilości kategorii. Do turnieju zostały dodane nowe kategorie: Senior I II III oraz po raz pierwszy w Polsce kategoria Solo U12.

Turniej w Mierzynie jest jednym z niewielu w Polsce, który może zapewnić kwalifikacje par do Mistrzostw Polski w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich. Organizatorzy spodziewają się rekordowej ilości uczestników oraz widzów. Turniej będzie sędziowany przez międzynarodową komisję sędziowską, a galę wieczorową uświetni muzyka na żywo.

Organizatorzy imprezy przygotowali wiele niespodzianek oraz konkursów dla widowni, które odbędą się podczas wieczornej gali.

Portal GminaDobra24.pl jest jednym z patronów medialnych turnieju.

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej prezentujemy film i zdjęcia z ubiegłorocznej edycji turnieju.

Otwarty Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie - plakat:

Otwarty Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie - zobacz film:


Otwarty Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie - 24 marca 2018 r.:


Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama