Zaloguj się | Rejestracja

Nowy komendant Komisariatu Policji w Mierzynie

wtorek, 05 marca 2019 r., godz. 11:58  |  Wersja do druku

W poniedziałek, 4 marca Komendant Powiatowy Policji w Policach insp. Mariusz Bajor mianował nowego komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie. Pracą mierzyńskich policjantów pokieruje nadkom. Andrzej Przysiężny.Podczas uroczystego spotkania w Komendzie Powiatowej Policji w Policach, insp. Mariusz Bajor powierzył nadkom. Andrzejowi Przysiężnemu obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie. Komendant Powiatowy Policji w Policach mianował też nowego z-cę komendanta Komisariatu Policji w Mierzynie. Został nim asp. sztab. Emil Szwajdych, który przez ostatnie lata pełnił służbę na stanowisku kierownika rewiru dzielnicowych w mierzyńskim komisariacie.

Szef polickich mundurowych podkreślił charakter trudnej i pełnej wyzwań służby oraz życzył sukcesów zawodowych na nowych kierowniczych stanowiskach. Do życzeń dołączył się z-ca Komendanta Powiatowego w Policach mł. insp. Andrzej Misiurka.

Nowi komendanci podziękowali za miłe powitanie zapewniając, że swoją służbę będą realizowali z największym profesjonalizmem i oddaniem, po to, aby mieszkańcy gminy Dobra i Kołbaskowo mieli poczucie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Źródło: sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka, KPP w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama