Zaloguj się | Rejestracja

Spotkanie seniorów w gminie Dobra - dużo zdjęć

poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., godz. 20:31  |  Wersja do druku

W piątek, 25 stycznia w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyło się spotkanie noworoczne seniorów. Ta uroczysta i wspaniała zabawa dla najstarszych mieszkańców gminy Dobra stała się już tradycją, na którą wiele osób czeka cały rok.Dzięki współpracy Gminy Dobra i Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie wydarzenie po raz kolejny mogło się odbyć w siedzibie Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Dobrej.

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej Zofia Hrynkiewicz oraz Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Władysława Gruszczyńska przywitały gości oraz uroczyście rozpoczęły zabawę symboliczną lampką szampana i noworocznymi życzeniami. Po przywitaniu goście zasiedli do wspólnej kolacji. Znakomita zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Wiele atrakcji uczestnikom spotkania dostarczył zespół Dobrowianki, który umilił czas swoim występem. Podczas spotkania wystąpił również Przemek Radziszewski, gwiazda programu The Voice of Poland, który zaśpiewał kilka romantycznych piosenek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania noworocznego seniorów.

Spotkanie noworoczne seniorów - 25 stycznia 2019 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama