Zaloguj się | Rejestracja

Rusza komunikacja autobusowa do Sławoszewa

piątek, 25 stycznia 2019 r., godz. 16:24  |  Wersja do druku

1 lutego uruchomiona zostanie linia autobusowa do Sławoszewa. Do tej pory była to jedyna miejscowość na terenie gminy Dobra bez komunikacji publicznej, co było związane z brakiem możliwości zawracania autobusów."Po wieloletnich staraniach dotyczących zapewnienia możliwości zawracania pojazdów komunikacji miejskiej, jak również realizując oczekiwania i potrzeby mieszkańców Sławoszewa, z dniem 1 lutego nastąpi uruchomienie linii autobusowej do miejscowości Sławoszewo" - poinformowała Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Pod koniec ubiegłego roku w ciągu ul. Złotej, przy skrzyżowaniu z ul. Opalową, powstał przystanek autobusowy, który rozpocznie funkcjonowanie z początkiem lutego.

W związku z powyższym nastąpi zmiana trasy linii nr 121. Kursy wykonywane będą na wydłużonej trasie Głębokie - Sławoszewo, przy czym w dni powszednie w godzinach szczytu wybrane kursy wykonywane będą na dotychczasowej trasie Głębokie - Grzepnica. Kursy we wszystkie dni tygodnia zostaną obsłużone taborem mikro niskopodłogowym, z wyjątkiem wybranych kursów w godzinach szczytu na dotychczasowej trasie Głębokie - Grzepnica, gdzie nastąpi obsługa taborem MAXI.

Z rozkładem jazdy dla linii nr 121 obowiązującymi od dnia 1.02.2019 r. mieszkańcy mogą zapoznać się na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie - kliknij tutaj.

Źródło: UG Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama