Zaloguj się | Rejestracja

Ferie zimowe w filiach GCKiB. Plan imprez dla dzieci

czwartek, 24 stycznia 2019 r., godz. 10:21  |  Wersja do druku

Ferie zimowe dla uczniów z województwa zachodniopomorskiego rozpoczynają się w poniedziałek 28 stycznia. Część dzieci spędzi je poza domem - na wycieczkach, koloniach i obozach. Dla młodych mieszkańców gminy Dobra, którzy zostaną w domach, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek przygotowało wiele atrakcji.Przez dwa tygodnie ferii dzieci będą mogły skorzystać z oferty kulturalnej i sportowej każdego z klubów i bibliotek będących filiami GCKiB.

W klubie w Bezrzeczu zorganizowane zostaną m.in. warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne i sprawnościowe. Dzieci poznają również zasady zimowego dokarmiania zwierząt i będą przygotowywać karmniki dla ptaków.

W klubie w Dołujach odbędą się zajęcia plastyczne, gry oraz zabawy ruchowe. Dzieci będą przygotowywać bałwanki z ciasta oraz wezmą udział w warsztatach teatralnych, które poprowadzi aktor Adam Dzieciniak.

Reklamy Google:


Dzieci nie będą się także nudzić w Rzędzinach, gdzie czekać na nie będą zabawy sportowe, wyjścia plenerowe, wycieczka do kina, warsztaty kulinarne, a także wycieczka do parku trampolin.

W klubie w Skarbimierzycach dzieci będą miały okazję wziąć udział w tworzeniu gazetki, zmierzyć się w turnieju gier planszowych oraz wyruszyć na wyprawę w poszukiwaniu zimy. Zaplanowano również warsztaty teatralne z aktorami teatru.

Klub w Stolcu dla najmłodszych mieszkańców zaplanował natomiast wycieczkę do kina, warsztaty DJ-skie, krawieckie i plastyczne. W planach jest również wycieczka do parku trampolin.

W klubie w Wąwelnicy zorganizowane zostaną m.in. warsztaty plastyczne i artystyczne, maraton gier zapomnianych i zajęcia z masą solną. Dzieci wspólnie stworzą też kodeks „bezpieczeństwo w czasie ferii”.

Klub w Wołczkowie zaplanował puchatkowe ferie, warsztaty plastyczne i teatralne oraz zajęcia kulinarne.

W klubie w Dobrej przygotowano gry i zabawy, turnieje, warsztaty taneczne, zajęcia sportowe i plastyczne. Odbędzie się również konkurs recytatorski.

Wolny czas dla dzieci zorganizują również biblioteki w Mierzynie, Wołczkowie, Dobrej i Dołujach. Ferie w gminie Dobra będą doskonałą okazją do lepszego poznania bohaterów z książek dla dzieci i młodzieży.

Zobacz dokładny harmonogram imprez w filiach GCKiB - plik .pdf

Źródło: GCKiB w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama