Zaloguj się | Rejestracja

Dofinansowanie dla MZAZ w Dobrej

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., godz. 12:49  |  Wersja do druku

Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej w Dobrej otrzyma dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. Pieniądze przeznaczone zostaną na codzienne utrzymanie placówki, w której zatrudnienie znajdują osoby z niepełnosprawnością.Dziewięć zachodniopomorskich Zakładów Aktywności Zawodowej otrzyma ponad 3,2 mln zł dofinansowania ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. We wtorek, 22 stycznia marszałek województwa Olgierd Geblewicz spotka się w Szczecinie z organizatorami ZAZ-ów. Będzie to okazja do podpisania umów o dofinansowanie kosztów działania ZAZ-ów w 2019 roku oraz rozmów na temat ofert poszczególnych jednostek.

Na spotkanie z marszałkiem przyjadą przedstawiciele dotychczas działających zakładów w Dobrej, Kamieniu Pomorskim, Kołobrzegu, w Stargardzie oraz rozpoczynających pracę w tym roku - w Goleniowie, Juchowie, Wałczu, Choszcznie oraz Gryfinie.

Województwo Zachodniopomorskie znajduje się na trzecim miejscu zarówno pod względem liczby tego typu placówek, jak i oferowanych miejsc pracy. We wszystkich dziewięciu jednostkach przygotowano 757 stanowisk pracy, w tym 552 dla osób z niepełnosprawnościami.

Organizatorami ZAZ-ów są: PSONI w Szczecinie, PSONI w Stargardzie, PSONI w Kołobrzegu, PSONI w Kamieniu Pomorskim, Gmina Goleniów, Gmina Choszczno, Powiat Wałecki, Powiat Gryfiński oraz Fundacja im. S. Karłowskiego w Juchowie.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama