Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra solidarna z Gdańskiem

piątek, 18 stycznia 2019 r., godz. 10:16  |  Wersja do druku

W sobotę o godz. 12:00 na terenie gminy Dobra zabrzmią syreny alarmowe. To gest solidarności związany z tragicznym wydarzeniem w Gdańsku. Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie śmiertelnie raniony został prezydent miasta Paweł Adamowicz. W sobotę w Gdańsku odbędą się uroczystości pogrzebowe.Przedstawiciele Gminy Dobra przyłączają się do kondolencji płynących na ręce najbliższej rodziny oraz współpracowników w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

"Śmierć Pana Prezydenta to wielka strata dla polskiego samorządu. Łączymy się w bólu z rodziną i mieszkańcami Gdańska" - mówi Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

W sobotę w Gdańsku odbędą się uroczystości pogrzebowe. W samo południe na terenie gminy Dobra zabrzmią syreny alarmowe.

W związku z pogrzebem Pawła Adamowicza dzisiaj w całym kraju o godzinie 17 rozpocznie się żałoba narodowa, która potrwa do godz. 19 w sobotę. W urzędach, instytucjach i siedzibach organów oraz władz państwowych i samorządowych flagi będą opuszczone do połowy masztu.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama