Zaloguj się | Rejestracja

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia

niedziela, 16 grudnia 2018 r., godz. 19:36  |  Wersja do druku

W piątek, 14 grudnia w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla mieszkańców. Podczas świątecznego kiermaszu zbierane były środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy z Bezrzecza.Na mieszkańców Bezrzecza, gminy Dobra i Szczecina, którzy licznie przybyli do szkoły podstawowej w Bezrzeczu, czekało wiele atrakcji. Były stoiska z rękodziełem, wypiekami i potrawami świątecznymi, warsztaty piernikowe, zabawa fantowa, licytacje, wata cukrowa, wyciskane soki oraz występy dzieci ze szkoły w Bezrzeczu.

Podczas świątecznego kiermaszu zbierano środki na leczenie dla 13-letniej Mai, byłej uczennicy szkoły w Bezrzeczu. Dziewczynka od najmłodszych lat walczy codziennie z ciężką chorobą - padaczką lekooporną. Jedyną szansą na wygranie z chorobą jest drogie leczenie w niemieckiej klinice Schön Klinik Vogtareuth.

Mieszkańcy bardzo chętnie włączyli się do akcji pomocy dla Mai. Można było kupić stroiki świąteczne, brać udział w licytacjach oraz loterii. Od początku do końca jarmarku sala gimnastyczna w Bezrzeczu tętniła życiem. Dla łasuchów przygotowano pyszne ciasta i przekąski świąteczne, była też zimowa herbatka.

Organizatorami Jarmarku Bożonarodzeniowego byli: Rada Rodziców PSP w Bezrzeczu, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, LZS w Bezrzeczu oraz GCKiB. W przygotowaniach do jarmarku brali też udział rodzice i mieszkańcy Bezrzecza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Jarmark Bożonarodzeniowy dla Mai w Bezrzeczu - 14 grudnia 2018 r.:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama