Zaloguj się | Rejestracja

Wystawa fotograficzna w Dworku Ramin

czwartek, 13 grudnia 2018 r., godz. 19:55  |  Wersja do druku

W sobotę, 15 grudnia w położonym przy granicy polsko-niemieckiej Dworku Ramin odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej „Fauna Gminy Dobra i Okolic w obiektywie Przemka Wójcika”. Na imprezę zapraszają Stowarzyszenie Gutshaus Ramin e.V. i Wojciech Szlachcikowski.Uroczyste otwarcie wystawy rozpocznie się o godzinie 13:00 i poprzedzone zostanie koncertem fortepianowym w wykonaniu Patryka Matwiejczuka. Zdjęcia przyrody będzie można oglądać do godziny 19:00.

Osoby, które sobotnie popołudnie postanowią spędzić w Dworku Ramin będą również mogły zaopatrzyć się w ręcznie wykonane ozdoby świąteczne i prezenty pod choinkę – organizatorzy zapowiadają, że w miejscu wystawy pojawią się polsko-niemieckie stoiska rękodzielnicze.

Reklamy Google:


Przemek Wójcik zajmuje się fotografią przyrodniczą. Można go często spotkać na terenie Rezerwatu Przyrody Świdwie, ponieważ temu miejscu poświęca najwięcej czasu. Ma oficjalną zgodę wydaną przez RDOŚ na fotografowanie i filmowanie na terenie rezerwatu.

Przed udaniem się na wernisaż, zachęcamy do zapoznania się z wywiadem, który z Przemkiem Wójcikiem przeprowadziliśmy przed kilkoma miesiącami.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama