Zaloguj się | Rejestracja

Udane otwarcie nowego sklepu Polbit

środa, 05 grudnia 2018 r., godz. 09:30  |  Wersja do druku

Nowy salon Polbit w Dołujach został oficjalnie otwarty 1 grudnia. Uroczysta inauguracja była momentem pełnym emocji i wzruszenia, a przecinaniu symbolicznej wstęgi przez Annę i Bartosza Polender towarzyszyła burza oklasków.Każdy z gości otrzymał kawałek pysznego tortu oraz kieliszek bezalkoholowego szampana. Był to także czas na zapowiedź kolejnych planów oraz ogłoszenie tygodnia pełnego niesamowitych promocji.

Firma specjalizująca się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego stanęła na wysokości zadania i przygotowała całą masę atrakcji dla odwiedzających. Zgromadzeni mogli wziąć udział w wielu turniejach, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Najważniejszym punktem zmagań były rozgrywki w grę sportową FIFA 19. Najpopularniejsza na świecie zręcznościowa symulacja piłki nożnej zaangażowała w rywalizację dziesiątki kibiców. Każdy chciał pokazać swoje umiejętności i udowodnić, że lepiej operuje wirtualnymi piłkarzami. Ostatecznie najlepszy okazał się gracz o pseudonimie Stano, który w nagrodę za nienaganną dyspozycję otrzymał tablet oraz specjalne punkty do wykorzystania w nowym serwisie dla graczy.

Co więcej, odwiedzający mogli wziąć udział jeszcze w innych turniejach. Jednym z nich były rozgrywki w Polbit: The Game, czyli autorską mini-grę stworzoną przez jednego z pracowników firmy. "Gra jest zręcznościową symulacją codziennego funkcjonowania firmy Polbit. Punkty otrzymuje się za zbieranie poleasingowego sprzętu, a traci za zbyt dużą liczbę napraw czy reklamacji" - wyjaśnia Filip Mozol, jeden z autorów gry.

Najlepszy w zmaganiach okazał się Emce, który w nagrodę otrzymał nowoczesny laptop z oferty sklepu. Pozostali gracze z najlepszymi wynikami także byli zadowoleni, bo za swój udział zostali nagrodzeni bonami do wykorzystania w sklepie.

Jakby tego było mało, odwiedzający mogli być świadkami pierwszego w historii Polbit Esport League meczu pokazowego między szczecińskimi szkołami - reprezentacją Zespołu Szkół Łączności oraz drużyną Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych. W emocjonującym meczu w League of Legends lepsi okazali się zawodnicy "Łączności", którzy poza nieśmiertelną chwałą otrzymali stosowne prezenty za udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Organizatorzy widowiska za każdym razem podkreślali, że dzisiejsza potyczka jest tylko przetarciem szlaków przed jeszcze większymi planami dotyczącymi międzyszkolnych pojedynków.

Otwarcie nowego sklepu Polbit - 1 grudnia 2018 r.:

Zobacz artykuły powiązane:


Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama