Zaloguj się | Rejestracja

Sportowe Mikołajki w Mierzynie - zdjęcia

wtorek, 04 grudnia 2018 r., godz. 08:33  |  Wersja do druku

W sobotę, 1 grudnia na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie odbyła się zabawa plenerowa "Mikołajki na sportowo". Na dzieci czekały gry, zabawy i konkurencje sportowe. Nie zabrakło też Mikołaja i jego pomocników. Dobry humor towarzyszył wszystkim uczestnikom zabawy mikołajkowej.Atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy, były dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Największą frajdą dla najmłodszych było spotkanie z Mikołajem, który aktywnie uczestniczył w konkursach dla dzieci. Można było wziąć udział w takich konkurencjach jak: rzut piłeczkami do celu, strzał z łuku, strzelanie piłką do bramki czy rzut do kosza. Na wszystkie dzieci czekały drobne upominki i słodycze. Można było też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Organizatorami zabawy byli Wójt Gminy Dobra i Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

"Mikołajki na sportowo" to tylko jedna z wielu imprez mikołajkowych, które zaplanowano w tym roku w naszej gminie. Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej już od wielu lat organizuje z tej okazji zabawy dla dzieci z udziałem Świętego Mikołaja.

Harmonogram imprez mikołajkowych w gminie Dobra:
Klub w Dołujach, ul. Żubrza 7 - 6 grudnia, godz. 16:30
Klub w Wołczkowie, ul. Lipowa 11a – 7 grudnia, godz. 16:30
Klub w Dobrej, ul. Graniczna 31 – 8 grudnia, godz. 14:30
Klub w Bezrzeczu, ul. Górna 3 – 8 grudnia, godz. 16:30
Klub w Wąwelnicy, Wąwelnica 5a – 15 grudnia, godz. 16:00
Klub w Stolcu, Stolec 9 – 16 grudnia, godz. 11:00
Klub w Rzędzinach, Rzędziny 19 – 16 grudnia, godz. 13:00

Zabawa mikołajkowa odbędzie się też 6 grudnia o godz. 17:00 w Buku. W programie zabawy, konkursy i odwiedziny Mikołaja. Dzieci i rodziców zapraszają świetlica środowiskowa w Buku, LZS Pionier w Buku i Rada Sołecka.

Źródło: GCKiB Dobra

Sportowe Mikołajki w Mierzynie - 1 grudnia 2018 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama