Zaloguj się | Rejestracja

II Otwarty trening przed zimówką

wtorek, 27 listopada 2018 r., godz. 17:27  |  Wersja do druku

W niedzielę, 25 listopada na plaży miejskiej przy jeziorze Głębokie odbyła się kolejna w tym sezonie impreza sportowo-rekreacyjną pod nazwą "II Otwarty trening przed zimówką". Organizatorami byli Zarząd Koła LZS Dobra, klub Kurki Wodne oraz ekipa Extreme Wolf.Trening rozpoczął się oficjalnym przywitaniem i rozgrzewką, po której rozpoczęły się biegi przełajowe na dwóch dystansach: 3 i 6 km. Dłuższa trasa prowadziła wokół jeziora Głębokie, zahaczając o miejscowość Wołczkowo. Krótsza, trzykilometrowa była biegiem szkoleniowym dla początkujących sportowców pod okiem instruktora z ekipy Extreme Wolf.

Metą dla obu grup była plaża miejska i wejście do jeziora, którego woda miała temperaturę 8 stopni. Kąpiel dla początkujących (było czterech nowicjuszy w tym trzech braci Adrian, Łukasz i najmłodszy z rodzeństwa 13-letni Oskar) z LZS Dobra odbywała się pod czujnym okiem wyspecjalizowanej ekipy morsów.

"Po zakończeniu sportowych zmagań tradycyjnie już przenieśliśmy się 300 metrów poza teren plaży na polanę sportową, gdzie czekał na nas grill i ognisko. Wielkie brawa i podziw dla niezłomnej woli walki i przetrwania w naturalnych okolicznościach przyrody wszystkich około siedemdziesięciu uczestników imprezy. Dzięki za świetną zabawę i towarzystwo" - podsumował trening Cezary Magda, przewodniczący Koła LZS Dobra.

Źródło: LZS Dobra

II Otwarty trening przed zimówką - 25 listopada 2018 r.:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama