Zaloguj się | Rejestracja

Zostań wolontariuszem WOŚP w gminie Dobra

piątek, 23 listopada 2018 r., godz. 13:10  |  Wersja do druku

Ruszył nabór wolontariuszy, którzy podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażują się w zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Przyszłoroczny finał akcji zaplanowano na 13 stycznia. Gminny Finał WOŚP odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu.13 stycznia 2019 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny w Gminie Dobra. Pieniądze zebrane podczas 26 Finału zostaną przekazane na cel: „Zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Gminny sztab WOŚP poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą w przeprowadzeniu zbiórki, a także zaangażują się w przygotowanie finału.

Reklamy Google:


Co zrobić, żeby zostać wolontariuszem?

1. Zapoznaj się z regulaminem wolontariusza 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2. Do 26 listopada 2018 r. w biurze GCKiB przyjmowane są zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszami. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie ankiety osobowej i dostarczenie jej osobiście lub pocztą do sztabu. Ankieta musi być podpisana przez wolontariusza lub opiekuna w przypadku osoby niepełnoletniej.

3. Każdy wolontariusz zobligowany jest dostarczyć zdjęcie w formacie 800px x 600px w formacie jpg lub png. Zdjęcia należy przesłać mailem na adres: biuro©gckib.pl lub osobiście na dowolnym nośniku danych. Przygotowując zdjęcia wzorujcie się na zdjęciu legitymacyjnym. O tym czy dana osoba zostanie zarejestrowana jako wolontariusz będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
Ankiety wolontariusza należy wysłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do biura GCKiB ul. Graniczna 31, 72-003 Dobra- siedziba sztabu.

4. Po zarejestrowaniu każdy wolontariusz będzie musiał podpisać specjalne oświadczenie, które zostanie wygenerowane po zakończeniu rekrutacji.

Poszukiwane są również osoby (dzieci i dorośli) do występów wokalnych, tanecznych i wszelkich innych pokazów artystycznych. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28.12.2018 r., drogą mailową, telefonicznie lub osobiście: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej ul. Graniczna 31, 72-003 Dobra, tel: 91 424 19 80, email: biuro@gckib. pl

Źródło: Ewa Hrynkiewicz, Szef Sztabu WOŚP w gminie Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama