Zaloguj się | Rejestracja

Powiatowe obchody Dnia Seniora

wtorek, 20 listopada 2018 r., godz. 19:40  |  Wersja do druku

W niedzielę, 18 listopada w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbyły się powiatowe obchody Dnia Seniora. Gwiazdą imprezy, w której uczestniczyło niemal 1500 mieszkańców powiatu polickiego, był zespół Czerwone Gitary.Powiatowe obchody Dnia Seniora już na stałe wpisały się w harmonogram imprez organizowanych przez Powiat Policki. Pierwsza impreza odbyła się w 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, gdzie na seniorów czekał występ aktorów z Teatru Polskiego w Szczecinie. W 2017 roku impreza przeniosła się do hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Seniorzy mieli okazję obejrzeć występ Eleni.

W tym roku, organizatorzy przygotowali imprezę dla prawie 1500 osób. Gwiazdą wieczoru był zespół Czerwone Gitary. W obchodach wzięli udział seniorzy z całego powiatu polickiego.

Reklamy Google:


Gospodarzem spotkania był Zarząd Powiatu w Policach oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Policach. W wydarzeniu wzięli także udział przedstawiciele gmin powiatu polickiego. Po przywitaniu wszystkich mieszkańców i złożeniu życzeń przez Przewodniczącego Rady Powiatu Cezarego Arciszewskiego i wysłuchaniu słów Starosty Polickiego Andrzeja Bednarka, wręczono seniorom symbolicznie bukiety kwiatów.

Tradycyjnie podziękowano organizacjom pozarządowym, które aktywizują seniorów z terenu powiatu polickiego. Kilka słów o każdej organizacji przedstawiła Beata Chmielewska członek Zarządu Powiatu w Policach.

Po części oficjalnej na scenie hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach zaprezentował się zespół Czerwone Gitary, który w swoim repertuarze zaprezentował najbardziej znane utwory.

Organizatorem Powiatowych obchodów Dnia Seniora był Powiat Policki - Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich.

Źródło: Mateusz Frąckowiak, Starostwo Powiatowe w Policach

Powiatowe obchody Dnia Seniora:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama