Zaloguj się | Rejestracja

Podziękowania dla Rady Gminy Dobra kadencji 2014-2018

poniedziałek, 19 listopada 2018 r., godz. 06:41  |  Wersja do druku

Po zakończeniu sesji Rady Gminy Dobra, która odbyła się 15 listopada, wójt Teresa Dera i przewodniczący rady Bartłomiej Miluch podziękowali radnym za pracę i wręczyli pamiątkowe dyplomy oraz książki. To była ostatnia 37. sesja kadencji 2014-2018."Chciałbym podziękować wszystkim Państwu za tą czteroletnią pracę, za ten czas, który poświęciliście pracy dla gminy" - mówił Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch.

"Była to kadencja bardzo pracowita i bardzo trudna. Narzuciliśmy sobie wiele inwestycji do realizacji" - podsumowała mijającą kadencję Wójt Gminy Dobra Teresa Dera. "Wysokie rankingi świadczą o tym, że nie jest to praca jednej osoby, ale całego zespołu" - dodała wójt.

Radę Gminy Dobra podczas kadencji 2014-2018 reprezentowali:
- Władysława Gruszczyńska
- Halina Sromek
- Hanna Suszczyńska
- Ewa Głowacka
- Bartłomiej Miluch
- Tomasz Czarnota
- Karol Grochot
- Jerzy Stachowicz
- Grzegorz Śliwiński
- Wiesław Łodykowski
- Tomasz Czubara
- Wojciech Halec
- Mariusz Lindner
- Jarosław Reszta
- Zbigniew Gadowski


Radni otrzymali dyplomy oraz książki: "36. Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Dobrej [1968-1999]" i "Kobiety niepodległości - bohaterki, żony, powiernice".

Przedstawiciele samorządu podziękowali też za współpracę sołtysom oraz kierownikom jednostek organizacyjnych. Nie mogło zabraknąć też pamiątkowego zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tej uroczystości oraz galerii zdjęć.

Podziękowania dla Rady Gminy Dobra kadencji 2014-2018:


Podziękowania dla Rady Gminy Dobra kadencji 2014-2018:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama