Zaloguj się | Rejestracja

Brudna kampania w gminie Dobra

środa, 31 października 2018 r., godz. 16:03  |  Wersja do druku

Szanowni Państwo, właśnie przeczytaliśmy informację, którą dzisiaj zaczęły rozpowszechniać osoby związane z KWW Magdalena Zagrodzka dotyczącą naszych serwisów i Pani Wójt Teresy Dera. Jest to doskonały przykład prowadzenia brudnej, wręcz ohydnej kampanii wyborczej opartej na kłamstwie i pomówieniach.Portale internetowe w gminie Dobra prowadzimy już od 10 lat. Sami Państwo możecie ocenić, bez pomocy innych, czy kiedykolwiek publikowaliśmy kłamstwa lub manipulowaliśmy informacjami. Nigdy nikogo nie obrażaliśmy i nie pozwalaliśmy na obrażanie innych osób, bez względu na ich przekonania czy preferencje wyborcze. Zawsze usuwaliśmy obraźliwe komentarze i dbaliśmy o to, aby nasze serwisy nie były wykorzystywane przez innych do obrażania mieszkańców czy prowadzenia negatywnej kampanii wyborczej. Podczas kampanii byliśmy i jesteśmy chyba jedynymi serwisami, które nie zablokowały na Facebooku Pani Magdaleny Zagrodzkiej, Pana Tomasza Czubary czy Pani Ewy Głowackiej. Każdy kto przestrzegał zasad kultury wypowiedzi mógł i może komentować nasze informacje, a my staramy się rzetelnie na nie odpowiedzieć.

Od kilku lat współpracujemy z Urzędem Gminy Dobra w celu promowania wydarzeń, inwestycji i działalności urzędu na rzecz mieszkańców - zresztą pisaliśmy już o tym 2 lata temu. Nie ukrywaliśmy i nie ukrywamy tego. Przygotowujemy artykuły, wydajemy gazetę, realizujemy filmy, sesje zdjęciowe, które mają na celu m.in. promocję gminy Dobra. Informacje promujemy też w mediach społecznościowych, żeby dotarły do jak największej grupy mieszkańców. Za swoją pracę otrzymujemy wynagrodzenie. Nigdy nie manipulowaliśmy informacjami i nie kłamaliśmy - wszystko co opublikowaliśmy jest zgodne z prawdą. Twierdzenie inaczej jest pomówieniem. Zgodnie z prawem prasowym odpowiadamy za treść publikowaną w naszych serwisach czy gazecie.

Celem rozpowszechniania wspomnianej na początku informacji, która jest przykładem brudnej i negatywnej kampanii wyborczej, jest zapewne zdyskredytowanie Pani Wójt Teresy Dera przed II turą wyborów samorządowych. Osoby, które zaczęły rozpowszechniać informację, są związane z Komitetem Wyborczym Wyborców Magdalena Zagrodzka. Nie wiemy kto naprawdę napisał tę informację i jako wydawca serwisów rozważymy wystąpienie na drogę sądową w celu ujawnienia prawdziwego autora tekstu, który zawiera nieprawdziwe informacje.

Wielka szkoda, że niektóre osoby w ten sposób prowadzą kampanię wyborczą. Obrażanie innych osób, manipulowanie i rozpowszechnianie kłamstw jest godne pogardy i wystawia świadectwo takim osobom. Czy po II turze wyborów będziemy w stanie wrócić do normalnej dyskusji? W niektórych przypadkach nie będzie to łatwe.

redaktor naczelny
Bartosz Świderski

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama