Zaloguj się | Rejestracja

Druga tura wyborów samorządowych w gminie Dobra

sobota, 03 listopada 2018 r., godz. 08:12  |  Wersja do druku

W niedzielę, 4 listopada odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Mieszkańcy gminy Dobra wybiorą osobę, która przez najbliższą, pięcioletnią kadencję sprawować będzie funkcję Wójta Gminy. O zwycięstwo rywalizować będzie urzędująca wójt Teresa Dera oraz Magdalena Zagrodzka.Elekcja rozpocznie się o godzinie 7:00 i potrwa do 21:00. Głosowanie konieczne jest dlatego, że podczas pierwszej tury wyborów żadna z trzech kandydatek nie uzyskała więcej niż 50% wszystkich oddanych głosów.

Po podliczeniu wszystkich głosów mieszkańców okazało się, że Teresa Dera otrzymała 47,65% głosów, Magdalena Zagrodzka 34,27%, a Ewa Głowacka 18,08%. W drugiej turze zmierzą się dwie pierwsze kandydatki, które uzyskały najwyższe poparcie wśród wyborców.

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej:

W stosunku do pierwszej tury wyborów nie zmienią się miejsca, w których będziemy mogli oddawać głosy. W dalszym ciągu jest ich dziewięć i znajdują się w podanych poniżej lokalizacjach.

Siedziby obwodów wyborczych w gminie Dobra - kliknij i powiększ:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama