Zaloguj się | Rejestracja

Turniej piłkarski Dobra Cup 2018

wtorek, 30 października 2018 r., godz. 10:33  |  Wersja do druku

W sobotę, 24 listopada w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Mierzynie odbędzie się V Halowy Turniej Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn” Dobra Cup 2018. W zawodach zmierzy się osiem zespołów składających się z młodych piłkarzy z terenu gmin Dobra, Blankensee, Rothenklempenow i Löcknitz.W turnieju może wziąć udział 8 drużyn - w tym 6 polskich i 2 niemieckie. Organizatorzy dopuszczają również udział w zawodach drużyn mieszanych. Turniej przeznaczony jest dla amatorskich drużyn w wieku 14 lat (rocznik 2004) i młodszych, z terenu gmin Dobra, Blankensee, Rothenklempenow i Löcknitz. Wszyscy zawodnicy muszą być mieszkańcami w/w gmin.

Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone pamiątkowymi pucharami, medalami, oraz nagrodami rzeczowymi. Przewidziane są także statuetki i nagrody rzeczowe dla najlepszego zawodnika turnieju oraz najlepszego bramkarza.

Reklamy Google:


Każda z drużyn składać się będzie mogła z maksymalnie dziesięciu zawodników, z czego na boisku znajdować się będzie mogło pięciu w polu + jeden bramkarz. W składzie każdego zespołu powinny znajdować się co najmniej dwie dziewczynki. Organizatorzy zastrzegają, że każda drużyna będzie musiała posiadać własnego, pełnoletniego opiekuna, a każdy zawodnik powinien posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w turnieju, z informacją o stanie zdrowia.

Zgłoszeń do turnieju należy dokonać na specjalnie przygotowanym druku, w nieprzekraczalnym terminie od 24 października do 7 listopada 2018 r. drogą mailową na adres: projektyue©dobraszczecinska.pl. Zgłoszenia przesłane przed i po terminie naboru nie będą rozpatrywane. Karta drużyny musi zawierać nazwę drużyny, imiona, nazwiska i podpisy zawodników, daty urodzenia zawodników, podpis i telefon kontaktowy opiekuna drużyny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o zakwalifikowaniu do turnieju decyduje spełnienie wszystkich wymagań formalnych oraz kolejność zgłoszeń.

Zmagania polskich i niemieckich zawodników będzie można oglądać w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie - ul. Kolorowa 27.

W ubiegłorocznej edycji imprezy, najlepszą okazała się być drużyna FC Mierzyn, która w pokonanym polu zostawiła Bayern Mierzyn i PSP Bezrzecze.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznej edycji imprezy

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama