Zaloguj się | Rejestracja

Bezpłatny kurs samoobrony w Dobrej

czwartek, 18 października 2018 r., godz. 12:43  |  Wersja do druku

W sobotę, 27 października, w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej przy ul. Poziomkowej odbędzie się bezpłatny kurs samoobrony dla pań, panów oraz dzieci. Uczestnicy nauczą się m.in. jak oswobodzić się z chwytów i duszeń oraz jak rozbroić napastnika. Organizatorem kursu jest Stowarzyszenie „Close Combat Academy”.Zajęcia odbędą się w dwóch grupach w następujących godzinach:

• I grupa: od godz. 10.00 do godz. 11.30
• II grupa: od godz. 11.45 do godz. 13.15

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak identyfikować potencjalne zagrożenia, jak się zachowywać, by nie stać się ofiarą, co zrobić w sytuacji niebezpiecznej oraz jak przetrwać atak napastnika.

Reklamy Google:


Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze Stowarzyszenia „Close Combat Academy” ze Szczecina. Liczba miejsc dla chętnych jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na kurs prowadzone są pod nr telefonów 504-130-190, 607-178-778 oraz pod adresem e-mail: ccacademy.polska@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Źródło: Stowarzyszenie „Close Combat Academy”

Bezpłatny kurs samoobrony w Dobrej- plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama