Zaloguj się | Rejestracja

Morsy z gminy Dobra rozpoczęły sezon

środa, 17 października 2018 r., godz. 09:46  |  Wersja do druku

W sobotę, 13 października na plaży miejskiej przy jeziorze Głębokie w Szczecinie odbyła się impreza "Otwarty trening przed zimówką", będąca oficjalnym otwarciem sezonu morsowania 2018/2019. Przy iście letniej pogodzie bawili się członkowie organizacji: LZS Dobra, Kurki Wodne oraz Extreme Wolf.Impreza zorganizowana została przy ścisłej współpracy Zarządu Koła LZS Dobra z Kurkami Wodnymi oraz Ekipą Extreme Wolf . Zabawa rozpoczęła się oficjalnym przywitaniem i rozgrzewką, po której odbyły się biegi przełajowe na dwóch dystansach: 3 i 6 km.

Dłuższa trasa biegu wiodła wokół jeziora Głębokiego, zahaczając o miejscowość Wołczkowo. Natomiast trzykilometrowa trasa była biegiem szkoleniowym dla początkujących biegaczy, pod okiem Pana Daniela z Ekipy Extreme Wolf. Metą dla biegaczy było jezioro Głębokie, w którym woda miała około 13 stopni Celcjusza.

Reklamy Google:


Po zakończeniu sportowych zmagań Morsy przeniosły się 300 metrów dalej, poza teren plaży na polanę sportową. Na uczestników zabawy czekał rozpalony grill i ognisko.

- Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich, siedemdziesięciorga uczestników imprezy. Kolejne morsowania odbywać się będą raz w tygodniu. Planujemy też, co miesiąc organizować biegi przełajowe – terminy podamy na stronach LZS i na Facebooku, tak by wszyscy chętni byli gotowi na II edycję biegu ExtremeWolf, która odbędzie się już 19 stycznia 2019 roku – podsumował Cezary Magda, przewodniczący Koła LZS w Dobrej.

Źródło: LZS Dobra

Morsy z gminy Dobra rozpoczęły sezon:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama