Zaloguj się | Rejestracja

Ostatnia szansa na wpis do rejestru wyborców

poniedziałek, 15 października 2018 r., godz. 09:54  |  Wersja do druku

Tylko do wtorku do północy można wpisać się do rejestru wyborców. Dotyczy to m.in. mieszkańców gminy Dobra, którzy zameldowani są w innych miejscowościach. Wpisu dokonać można w Wydziale ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska w Wołczkowie lub przez internet.Wniosek o wpisanie do rejestru wyborców, jeszcze przez dwa dni złożyć można osobiście w siedzibie Wydziału ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Dobra, która mieści się w Wołczkowie przy ul. Lipowej 51. W poniedziałek urząd czynny jest do godziny 17:00, a we wtorek od godz. 8:00 do 15:00.

Reklamy Google:


Żeby złożyć wniosek przez internet niezbędne jest posiadanie profilu zaufanego eGo, który pozwala potwierdzić naszą tożsamość. Taki profil najłatwiej jest założyć za pomocą konta internetowego w banku - wystarczy zalogować się do konta poprzez podanie loginu i hasła oraz znaleźć zakładkę "e-Urząd", w której po weryfikacji SMS możemy założyć profil zaufany. Następnie należy wejść na stronę obywatel.gov.pl i kliknąć "Wpisz się do rejestru wyborców". Po kilku prostych krokach, wypełnieniu kilku pól - m.in. z adresem, zostaniemy wpisani do rejestru.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe odbędą się w najbliższą niedzielę, 21 października. Drugą turę wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zaplanowano na 4 listopada.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama