Zaloguj się | Rejestracja

Nowy projekt: "Być jak Elizabeth"

wtorek, 09 października 2018 r., godz. 15:29  |  Wersja do druku

Ruszyła rekrutacja do kolejnego, szóstego już w tym roku transgranicznego projektu realizowanego przez gminy Dobra i Blankensee. Projekt „Być jak Elizabeth” rozpocznie się już 20 października i kierowany jest do pań, mieszkanek obu gmin, w wieku 18 lat i więcej.W ramach projektu zostały zaplanowane następujące działania:
• warsztaty integracyjne dla kobiet,
• warsztaty pisarskie „Pisać jak Elizabeth”
• warsztaty „Coś dla siebie, coś dla zdrowia”,
• warsztaty kosmetyczne-zabiegi - „Piękna jak Elizabeth”,
• zajęcia jogi,
• wycieczka na Rugię „Śladami Elizabeth”.

Wszystkie warsztaty i zajęcia będą prowadzone w klubach i świetlicach po obu stronach granicy od dnia 20 października b.r. do 30 kwietnia 2019 r. Szczegółowy harmonogram oraz miejsca realizacji zajęć zostaną podane po zakończeniu rekrutacji, ponieważ organizatorzy chcieliby dostosować miejsce i czas zajęć do potrzeb uczestniczek. Wycieczka na Rugię „Śladami Elizabeth” zostanie zorganizowana na przełomie kwietnia i maja 2019 r.

Reklamy Google:


Każda beneficjentka skorzysta z 6-godzinnych warsztatów integracyjnych, 16 godzin warsztatów pisarskich, 18 godzin warsztatów „Coś dla siebie, coś dla zdrowia”, 15 godzin jogi oraz warsztatów-zabiegów kosmetycznych. Uczestniczki projektu wezmą też udział w wycieczce na Rugię „Śladami Elizabeth”.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”

Zapraszamy do pobierania formularza rekrutacyjnego, który można dostarczyć do Urzędu Gminy Dobra w Wołczkowie lub Dobrej, albo przesłać (skan podpisanych dokumentów) na adres: projektyue©dobraszczecinska.pl w terminie od 5 do 19 października 2018 r.

Formularz rekrutacyjny >> pobierz (doc)

Uczestniczki otrzymają wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe oraz skorzystają z cateringu. Udział w projekcie jest bezpłatny. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu pani Izabela Dryjańska, tel.: 91 311 36 18, e-mail: projektyue©dobraszczecinska.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama