Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Biega 2018 - dużo zdjęć

środa, 03 października 2018 r., godz. 17:54  |  Wersja do druku

W sobotę, 29 września w Grzepnicy odbył się bieg przełajowy w ramach corocznej akcji "Gmina Dobra Biega". To już 11 edycja tej sportowej imprezy. Organizatorzy przygotowali dla biegaczy dwie trasy - o długości 4 i 10 km. Obie prowadziły przez leśne tereny Grzepnicy.Uczestników imprezy przywitała Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, która życzyła udanego biegu. W tym roku gościem specjalnym imprezy był Jacek Kołpaczyński, który jest dwukrotnym Mistrzem Polski, 4-tym i 5-tym zawodnikiem Mistrzostw Europy oraz 5-tym i 6-tym zawodnikiem Mistrzostw Świata w sportach motorowodnych. Gość sprawił wszystkim miłą niespodziankę przywożąc do Grzepnicy profesjonalną łódź, którą ściga się na zawodach. Łódź cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem szczególnie wśród najmłodszych.

Po rozgrzewce przeprowadzonej przez Jacka Kołpaczyńskiego odbyły się dwa biegi, w których wystartowało ponad 100 biegaczy w wieku od 4 do ponad 70 lat. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy dyplom, a wśród wszystkich rozlosowano sportowe upominki.

Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Dobra, Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej, sołtys wsi Grzepnica oraz Koło LZS w Grzepnicy.

Tekst: Jerzy Trędowicz, UG Dobra

Gmina Dobra Biega - 29 września 2018 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama