Zaloguj się | Rejestracja

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - dużo zdjęć

poniedziałek, 24 września 2018 r., godz. 16:56  |  Wersja do druku

Rodzinne konkursy z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, wozy strażackie i psy ratownicze, układanie kompozycji kwiatowych oraz pyszne ziemniaki zawijane w boczek, obłędnie smaczne leczo i placki ziemniaczane - tak obchodzono Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu. Jubileuszowa, dziesiąta edycja jesiennego festynu odbyła się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej.Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizowany jest co roku w Bezrzeczu. Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji dla uczestników. Były konkursy sprawnościowe z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, wozy strażackie i psy ratownicze z OSP Wołczkowo, układanie kompozycji kwiatowych oraz pyszne ziemniaki zawijane w boczek i obłędnie smaczne leczo. Jedzeniowym hitem były placki ziemniaczane przygotowywane osobiście przez Halinę Sromek, radną gminy Dobra.

"Dziękujemy wszystkim za udział w festynie. Byliście wspaniali, chce się dla Was pracować. No i pogoda nie najgorsza, a tak się obawialiśmy" - mówi Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

Na festynie obecni też byli przedstawiciele samorządu: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, sekretarz Rozalia Adamska i Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Organizatorami festynu byli: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze". Rodzinna impreza została zorganizowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - 22 września 2018 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama