Zaloguj się | Rejestracja

Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra - dużo zdjęć

poniedziałek, 17 września 2018 r., godz. 17:02  |  Wersja do druku

Grzepnica, Buk, Mierzyn, a później Dołuje, Stolec i Skarbimierzyce - tak przedstawia się tablica wyników 3. Sportowego Turnieju Sołectw Gminy Dobra. Wyniki nie są jednak najważniejsze, a dobra, sportowa zabawa. Podczas sobotniego turnieju, który odbył się na Mierzyniance, wszyscy zawodnicy świetnie się bawili.W sobotę, 15 września na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w sportowej rywalizacji zmierzyli się przedstawiciele 6 sołectw z gminy Dobra: Grzepnica, Buk, Mierzyn, Dołuje, Stolec i Skarbimierzyce.

"Witam was serdecznie i gorąco w ten piękny sobotni poranek. Cieszę się, że jest mnóstwo dzieci. Życzę wszystkim sportowej walki" - powitała uczestników Wójt Gminy Dobra Teresa Dera. Mieszkańców powitali też prezes GZ LZS w Dobrej Andrzej Grochowski i Jerzy Trędowicz z UG Dobra.

Wśród konkurencji, w których zmierzyli się ze sobą przedstawiciele poszczególnych miejscowości, znalazły się m.in.: strzały do bramki, strzelanie z łuku, podnoszenie ciężarka, tor przeszkód oraz rzut kulą i jajkiem.

Ostatecznie przedstawiciele Grzepnicy (1. miejsce) wyprzedzili sąsiadów z Buku (2. miejsce) i Mierzyna (3. miejsce). Kolejne miejsca zajęły następujące sołectwa: Dołuje (4) oraz Stolec (5) i Skarbimierzyce (5). Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz upominki. Serdecznie gratulujemy uczestnikom zawodów.

Organizatorami turnieju byli Wójt Gminy Dobra oraz Gminne Zrzeszenie LZS
w Dobrej.

Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra:


Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra - 15 września 2018 r.:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama