Zaloguj się | Rejestracja

Profesjonalna szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych

piątek, 14 września 2018 r., godz. 06:48  |  Wersja do druku

Zapraszamy do profesjonalnej szkoły tenisa dla dzieci i dorosłych w Elite Sport Club w Mierzynie. Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra trenerska posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu treningów dla każdego grona tenisistów.Szkolenie zaczynamy już od 4 roku życia, natomiast górna granica uzależniona jest wyłącznie od chęci. Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra trenerska posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu treningów dla każdego grona tenisistów. Oprócz wiedzy zdobytej w szkołach wyższych oraz na kursach doszkalających, są byłymi zawodnikami z wieloma tytułami.

Zajęcia prowadzone są w grupach od 2 do 7 osób, a także jako treningi indywidualne 1- lub 2-osobowe. Treningi w grupach dopasowane są odpowiednio pod wiek, a także poziom zaawansowania. Prowadzone zajęcia gwarantują nie tylko doskonalenie techniki, ale również sposobu poruszania się na korcie, umiejętności „czytania gry” oraz sportowej rywalizacji.

Nasi wychowankowie rywalizują również w turniejach tenisowych organizowanych przez klub, w których uczą się gry na punkty oraz poznają nowe dzieci. Dla wszystkich uczestników szkółek mamy przygotowany sprzęt dopasowany odpowiednio pod wiek i umiejętności, zgodny z programem „Tenis10”, zaproponowanym przez ITF (Międzynarodowa Federacja Tenisowa). Dla zwiększenia efektywności prowadzonych treningów wielkość oraz twardość piłek dopasowana jest pod wiek, tak samo jak wielkość kortu (pół, ¾ i cały). Wystarczy zabrać z sobą ubranie sportowe oraz buty na płaskiej podeszwie.

Zajęcia tenisowe prowadzone są również dla osób dorosłych, od początkujących po zaawansowanych tenisistów. Osoby początkujące szkolone przez naszych trenerów zapoznają się z podstawowymi uderzeniami, jak forehand, backhand i serwis, natomiast grający już amatorzy wyeliminują złe nawyki, nauczą się strategii tenisowej oraz poprawią swoją wydolność.

Nasi trenerzy oferują również gry sparingowe, jeżeli szukasz osoby do gry to zapraszamy!

Wszyscy klienci grający w naszym klubie uczestniczą w turniejach organizowanych w całym sezonie. Pozwala to sprawdzić swoje postępy, a także pograć z nowymi osobami i porównać swoje umiejętności w sytuacjach turniejowych do przeciwników. Treningi prowadzimy również w języku angielskim. Każdy trening trwa pełne 60 minut, a zajęcia w standardowej cenie odbywają się raz w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje:
Elite Sport Club
ul. Spółdzielców 8k, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 531 01 01 01
www.elitesportclub.pl
e-mail: kontakt@elitesportclub.pl

Profesjonalna szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych:

Elite Sport Club - ul. Spółdzielców 8k, Mierzyn:


Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama