Zaloguj się | Rejestracja

Remonty szkół w gminie Dobra

czwartek, 30 sierpnia 2018 r., godz. 12:37  |  Wersja do druku

Okres wakacyjny w szkołach to czas remontów i generalnych porządków. Prace remontowe prowadzone też były w placówkach edukacyjnych na terenie gminy Dobra. Wszystkie szkoły gotowe są już na przyjęcie dzieci.W Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu zakończono gruntowny remont dachu starego budynku szkoły obejmujący wymianę ocieplenia wraz z poszyciem dachu oraz remont kominów. Pod koniec lipca odbył się odbiór robót budowlanych. Zlecono również wykonanie wielobranżowego projektu budowlano-wykonawczego remontu pomieszczeń sekretariatu szkoły i gabinetu dyrektora. Wykonanie dokumentacji podzielone zostało na trzy etapy. Ostatni zakończy się 30 września 2018 r.

Remont budynku szkoły w Dołujach przy ul. Żubrzej 5 wykonany został natomiast przez Inwest-Budowa sp. z o.o.. Plac budowy został przekazany 23 maja 2018 r. Prace objęły wzmocnienie elementów konstrukcyjnych budynku oraz remont jednej sali lekcyjnej. Zlecono również dostawę i montaż nowych placów zabaw w szkole w Dołujach przy ul. Daniela 18 oraz w szkole w Dobrej przy ul. Poziomkowej 5.

Reklamy Google:


W Publicznej Szkole Podstawowej im. K.I. Gałczyńskiego w Dobrej w ostatnim czasie prowadzone były prace związane z wyposażeniem szkoły w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz sprzęt komputerowy. W starym budynku szkoły realizowane były prace w pomieszczeniach, które będą miały inne przeznaczenie np. pomieszczenie biblioteki przystosowywane zostało na potrzeby gabinetu pedagoga, sala gimnastyczna oraz pokój nauczycielski stały się szatnią, a dotychczasowy sekretariat będzie służył jako gabinet pielęgniarki. Ponadto wykonano drobne prace remontowe, tj. odmalowano ciągi komunikacyjne oraz zamontowano rolety wewnętrzne w salach lekcyjnych w południowej części budynku.

Ponadto, w szkołach podstawowych w Mierzynie i w Rzędzinach realizowane były drobne naprawy i generalne porządki. Wszystkie szkoły gotowe już są na przyjęcie uczniów.

Zachęcamy do zapoznania się z godzinami rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 w poszczególnych szkołach w gminie Dobra:

Szkoła Podstawowa w Rzędzinach – wszystkie klasy o godzinie 8:00
Szkoła Podstawowa w Dołujach – wszystkie klasy o godzinie 8:30
Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu – klasy V-VII o godzinie 9:00, klasy 0-IV o godzinie 11:30
Szkoła Podstawowa w Mierzynie – wszystkie klasy o godzinie 9:30
Szkoła Podstawowa w Dobrej - uroczyste otwarcie szkoły odbędzie się o godzinie 14:00.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama