Zaloguj się | Rejestracja

Zakończenie prac przy ul. Daniela w Dołujach

wtorek, 04 września 2018 r., godz. 18:48  |  Wersja do druku

Zakończyła się inwestycja, która utrudniała poruszanie się po miejscowości Dołuje. Chodzi o prace związane z przebudową ulicy Daniela, połączone z wymianą rur cementowo-azbestowych.Inwestycja rozpoczęła się jeszcze w drugiej połowie 2016 roku i składała się z dwóch części. Pierwsza obejmowała budowę chodnika w rejonie skrzyżowania ul. Żubrzej i Daniela, budowę kanalizacji deszczowej do odwodnienia drogi oraz przebudowę odcinków dróg: ulic Żubrzej i Daniela. Plac budowy na wykonanie prac przekazano w czerwcu 2016 r.

Druga część inwestycji związana była z wymianą rur cementowo-azbestowych, którymi doprowadzana była woda w sołectwie Dołuje. Projekt wybrany został przez mieszkańców gminy Dobra podczas głosowania na budżet obywatelski. Umowę na wykonanie prac podpisano 18 września ubiegłego roku. Wykonawcą obu części inwestycji była szczecińska firma PUIB ELjOT Jacek Luterek.

Reklamy Google:


Z racji połączenia obu części inwestycji prace budowlane, które pierwotnie miały zakończyć się do 31 grudnia 2017 r., znacznie się przedłużyły. Wiązało się to z dużymi utrudnieniami dla mieszkańców, którzy korzystali z ulicy Daniela.

Ostatecznie inwestycja zakończona została na przełomie lipca i sierpnia br. Z drogi można już korzystać bez większych przeszkód, choć przed wykonawcą prac jeszcze kilka poprawek.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zakończenie prac przy ul. Daniela w Dołujach:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama