Zaloguj się | Rejestracja

Bezpłatne zajęcia fitness w gminie Dobra

wtorek, 28 sierpnia 2018 r., godz. 19:33  |  Wersja do druku

Po wakacyjnej przerwie Wójt Gminy Dobra Teresa Dera ponownie zaprasza mieszkańców w wieku 50+ lat do udziału w zajęciach fitness, które rozpoczną się już od 15 września. Ćwiczenia będą realizowane w szkołach w Mierzynie, Bezrzeczu, Dołujach i Dobrej. Zapisy już trwają.Ćwiczenia będą odbywać się w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 10:00 w szkołach podstawowych w Mierzynie przy ul. Kolorowej 27, Bezrzeczu przy ul. Górnej 3 oraz w Dołujach przy ul. Daniela 18. Zajęcia w nowej sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej odbywać się będą we wtorki w godzinach od 18:30 do 19:30.

Reklamy Google:


Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i odesłanie go na adres: projektyue@dobraszczecinska.pl (skan podpisanego dokumentu). Zgłoszenie można również złożyć w Urzędzie Gminy w Wołczkowie przy ul. Lipowej 51 lub w Dobrej przy ul. Szczecińskiej 16a w terminie do 10 września 2018 r.

Szczegółowych informacji na temat zajęć udziela Izabela Dryjańska - tel.: 91 311 36 18, e-mail: projektyue@dobraszczecinska.pl.

"Serdecznie zapraszam do udziału" - poleca Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama