Zaloguj się | Rejestracja

Nowy teren rekreacyjny w Wołczkowie

czwartek, 23 sierpnia 2018 r., godz. 17:27  |  Wersja do druku

Gmina Dobra rozpoczęła przygotowania do realizacji inwestycji polegającej na budowie nowego terenu rekreacyjnego w Wołczkowie. Dzięki inwestycji zagospodarowany zostanie teren w pobliżu remizy strażackiej, w okolicy skrzyżowania dróg powiatowych.Gmina Dobra zleciła opracowanie dokumentacji technicznej budowy terenu rekreacyjnego obok remizy w Wołczkowie. Wykonawca prac, szczecińska firma MD Polska, będzie miała też za zadanie uzyskanie dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji, w tym pozwolenie na budowę lub zgłoszenie robót. Dokumentacja powinna być gotowa do 29 marca 2019 r.

Reklamy Google:


Dzięki inwestycji dużej zmianie ulegnie centralna część Wołczkowa. Na terenie w okolicy remizy strażackiej pojawią się urządzenia zabawowe dla dzieci, trampolina, huśtawki i skałka wspinaczkowa. Powstaną też nowe ciągi piesze wraz z miejscami wypoczynku i małą architekturą.

Nowością w gminie będą wiaty rowerowe z punktem samodzielnej naprawy jednośladu. Urządzenia z pewnością będą przydatne, gdy wzdłuż drogi od j. Głębokie do Dobrej wybudowana zostanie ścieżka rowerowa - więcej o tej inwestycji.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Nowy teren rekreacyjny powstanie w Wołczkowie:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama