Zaloguj się | Rejestracja

Kolonie letnie dla dzieci z gminy Dobra

wtorek, 10 lipca 2018 r., godz. 16:28  |  Wersja do druku

W piątek, 6 lipca grupa młodych mieszkańców gminy wyjechała na kolonię do nadmorskiego Mrzeżyna. Wyjazd opłacony został ze środków Gminy Dobra.Kolonie letnie dla dzieci i młodzieży organizowane są co roku, w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W tegorocznej edycji bierze udział trzydzieścioro dzieci wytypowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej.

Pierwotnie, dzieci miały przebywać w Ośrodku Kolonijnym Leśny Raj w miejscowości Pogorzelica, jednak z przyczyn niezależnych od organizatora wypoczynku, dzieci zostały przewiezione do Ośrodka wypoczynkowego FAMA - STA w Mrzeżynie.

Reklamy Google:


Ośrodek położony jest 350 m od plaży. Na terenie ośrodka znajdują się basen odkryty, siłownia ze sprzętem do ćwiczeń (rowerki treningowe, steppery, orbitreki, wiosła, ławeczki, materace), boiska do siatkówki plażowej, boiska do siatkówki i koszykówki, boiska do gry w piłkę nożną, boisko do badmintona, kort tenisowy, stoły do tenisa stołowego i gier planszowych w plenerze, a także place zabaw.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama