Zaloguj się | Rejestracja

Wycieczka seniorów do Świebodzina i Łagowa

piątek, 06 lipca 2018 r., godz. 10:58  |  Wersja do druku

Coroczne wycieczki dla emerytów i rencistów z gminy Dobra cieszą się dużym zainteresowaniem. W tym roku seniorzy odwiedzili Świebodzin oraz malowniczy i gościnny Łagów."W Świebodzinie po raz pierwszy byliśmy w 2011 roku i po 7 latach odwiedziliśmy tę gminę ponownie. Tym razem podziwialiśmy zarówno Pomnik Jezusa, jak i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego" - relacjonuje Ewa Hrynkiewicz, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Zamek Joannitów w Łagowie zbudowany w XIV wieku, z zabytkowym parkiem i wieloma pomnikami przyrody, położony nad pięknym rozlewiskiem dwóch jezior Trześniewskiego i Łagowskiego, zauroczył seniorów z gminy Dobra. Stare wnętrza zamku i piękny dziedziniec zrobiły wrażenie na uczestnikach wycieczki. Emeryci i renciści oprowadzani po zamku przez mnicha, przewodnika z dużym zasobem wiedzy i ogromnym poczuciem humoru, bawili się doskonale, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Czerwcowe wyjazdy emerytów i rencistów z terenu gminy Dobra stały się już tradycją. W ubiegłych latach seniorzy odwiedzili m.in. Przelewice, Kostrzyn nad Odrą, Dziwnów, Goleniów, niemiecką miejscowość Niederfinow, Kołobrzeg i Trzęsacz.

Źródło: Ewa Hrynkiewicz, GCKiB w Dobrej

Wycieczka seniorów do Świebodzina i Łagowa:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama