Zaloguj się | Rejestracja

Raj dla kajakarzy w sąsiedztwie gminy Dobra

wtorek, 03 lipca 2018 r., godz. 12:51  |  Wersja do druku

W położonym nieopodal gminy Dobra, Siadle Dolnym zakończyła się modernizacja nabrzeża nad Odrą. Pojawiły się nowe pomosty, umocnione nabrzeże, ławki, chodnik i mała architektura. Oficjalne otwarcie miejsca, gdzie od lat zaczynają się kajakowe wypady na Międzyodrze, zaplanowano na połowę lipca.Choć do oficjalnego zakończenia inwestycji pozostało jeszcze trochę czasu, z nowej infrastruktury korzystać można już teraz. Jako pierwsi, skorzystali z niej uczestnicy III Gminnego Spływu Kajakowego Mescherin - Siadło Dolne, który odbył się w sobotę, 30 czerwca. Trasa spływu liczyła ok. 13 km – najlepsi pokonali ją w czasie ok. 3,5 godziny.

Uczestnicy imprezy podkreślali urodę Międzyodrza, ale również funkcjonalność nowej infrastruktury w Siadle Dolnym. Dużym powodzeniem cieszyły się miejsca przeznaczone do wypoczynku oraz grillowania.

Reklamy Google:


- Cieszę się, że to miejsce się podoba. Mam nadzieję, że ta inwestycja przyciągnie kolejnych turystów do pięknego Siadła Dolnego i całej naszej gminy - mówiła obecna na spływie Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo.

Inwestycja pod nazwą „Zagospodarowanie lewego brzegu Odry Zachodniej w miejscowości Siadło Dolne, gmina Kołbaskowo” kosztowała 3,785 mln zł. W prawie 60 proc. sfinansowała ją Unia Europejska (z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego).

Źródło: Urząd Gminy Kołbaskowo

Raj dla kajakarzy w sąsiedztwie Gminy Dobra:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama