Zaloguj się | Rejestracja

Inwestycje w oczyszczalni ścieków Lubieszyn

poniedziałek, 02 lipca 2018 r., godz. 13:35  |  Wersja do druku

Zakończyły się dwie inwestycje w oczyszczalni ścieków usytuowanej w Lubieszynie. W ramach wycenionych na 30.000 zł prac wymieniono m.in. wyeksploatowane urządzenia sterownicze.
Prace w lubieszyńskiej oczyszczalni objęły wymianę wyeksploatowanych urządzeń sterowniczych. Stare, ponad 20-letnie szafy sterownicze zostały zastąpione nową o zdecydowanie większej wydajności.

W ramach prac wymieniono również inne uszkodzone i wyeksploatowane urządzenia, które od lat wykorzystywane były w oczyszczalni ścieków Lubieszyn. Łączna wartość inwestycji wyniosła 30.000 zł. Wykonawcą prac była firma POLDEK Polikowscy Sp. j.

Źródło: UG Dobra

Inwestycje w oczyszczalni ścieków Lubieszyn:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama