Zaloguj się | Rejestracja

VII Bieg Świętojański w Bezrzeczu - zdjęcia

wtorek, 26 czerwca 2018 r., godz. 09:15  |  Wersja do druku

W niedzielę, 24 czerwca w Bezrzeczu odbył się VII Bieg Świętojański. Na starcie biegu stanęło 50 uczestników. Był też konkurs na najładniejszy wianek i ognisko na zakończenie imprezy.Do VII Biegu Świętojańskiego stanęło 50 zawodników, w tym 17 dzieci. Impreza rozpoczęła się od rozgrzewki na parkingu przy szkole podstawowej w Bezrzeczu. Pogoda była znakomita do biegania. Trasa prowadziła wśród pól i lasów Bezrzecza.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę, a osoby, które zajęły 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii, otrzymały medale oraz nagrody rzeczowe.

Po biegu odbył się jeszcze konkurs na najładniejszy wianek. Na koniec rozpalono ognisko, wspólnie pieczono kiełbaski i puszczano wianki.

Organizatorami VII Biegu Świętojańskiego byli: LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze"oraz GCKiB. Organizatorzy dziękują Straży Gminnej za zabezpieczenie trasy biegu na drodze Redlica - Bezrzecze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z biegu.

Źródło: Andrzej Grochowski, Przewodniczący GZ LZS w Dobrej

VII Bieg Świętojański w Bezrzeczu - 24.06.2018 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama