Zaloguj się | Rejestracja

Zmiany w OPS w Dobrej

piątek, 08 czerwca 2018 r., godz. 12:18  |  Wersja do druku

Od czwartku, 7 czerwca obowiązują spore zmiany w funkcjonowaniu Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej. Swoją siedzibę zmienił Zespół Świadczeń Rodzinnych realizujący sprawy z zakresu świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego i świadczeń wychowawczych Rodzina 500 Plus.Zespół Świadczeń Rodzinnych przeniesiony został do pomieszczenia po Referacie ds. Planowania Przestrzennego i Warunków Zabudowy Urzędu Gminy Dobra przy ul. Granicznej 24a - wejście jak do punktu informacyjno-konsultacyjnego Powiatowego Urzędu Pracy.

- Otrzymane pomieszczenie wraz z zapleczem socjalnym i wyposażeniem jest pomieszczeniem obszernym i przestronnym i zapewne wpłynie na poprawę komfortu pracy pracowników i obsługę interesantów – informuje Krystyna Ryszkiewicz, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej.

Reklamy Google:


To nie jedyna zmiana związana z funkcjonowaniem Ośrodka Pomocy Społecznej. Do pomieszczenia do tej pory zajmowanego przez Zespół Świadczeń Rodzinnych – wejście jak do lekarza Rodzinnego, wkrótce przeniosą się też pracownicy socjalni OSP.

Godziny pracy Ośrodka pozostają bez zmian: poniedziałek 8-17, wtorek 8-15, środa-piątek 7-15. Piątek pozostaje dniem bez obsługi interesanta w Zespole Świadczeń Rodzinnych.

Źródło: OPS w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama