Zaloguj się | Rejestracja

Szkoła podstawowa w Dobrej - odbiór inwestycji

czwartek, 07 czerwca 2018 r., godz. 18:46  |  Wersja do druku

Nowa szkoła podstawowa w Dobrej jest już gotowa. W połowie maja odbył się odbiór końcowy inwestycji. Wkrótce na biurko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Policach powinien trafić wniosek o uzyskanie pozwolenia na użytkowanie nowego obiektu. Uroczyste otwarcie szkoły zaplanowano na 3 września.Gmina Dobra uzyskała także decyzje o niezgłoszeniu sprzeciwu/uwag przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach.

"Niebawem zostanie również złożony wniosek o uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Policach. Przed wydaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu organ nadzoru budowlanego przeprowadzi obowiązkową kontrolę budowy. Dopiero po uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na użytkowanie i jej uprawomocnieniu będzie można korzystać z nowych obiektów szkoły" - informuje Joanna Hrabska, kierownik Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Dobrej.

Reklamy Google:


Umowa o roboty budowlane zawarta z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym E-BUD Przemysłówka Sp. z o.o. obejmowała również dostawę mebli i podstawowego wyposażenia. Obecnie planowane jest wszczęcie procedur na dostawę sprzętu komputerowego, pomocy dydaktycznych i sprzętu sportowego.

"Uroczyste otwarcie szkoły planowane jest wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019 w dniu 3 września, na które serdecznie zapraszamy" - dodaje Joanna Hrabska.

Wartość robót budowlanych wyniosła 12.693.404,23 zł brutto. Środki na ten cel pochodziły z budżetu Gminy Dobra.

Źródło: ZEAS Dobra

Szkoła podstawowa w Dobrej:Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama