Zaloguj się | Rejestracja

V Szkolne Igrzyska w Rzędzinach

środa, 06 czerwca 2018 r., godz. 12:33  |  Wersja do druku

W piątek, 25 maja szkoła podstawowa w Rzędzinach stała się areną V Szkolnych Igrzysk Sportowych. Uczniowie rywalizowali w ośmiu konkurencjach sportowych, a tematem przewodnim imprezy była w tym roku Francja. Organizatorami zawodów była szkoła w Rzędzinach oraz LZS Buk.W związku z francuskim akcentem imprezy, klasy III-VII na lekcjach wychowawczych wykonały plakaty obrazujące różne dziedziny kultury francuskiej. Po uroczystym rozpoczęciu Spartakiady i poznaniu najważniejszych francuskich zwrotów grzecznościowych, przyszedł czas na prezentację uczniowskich talentów. Modelki z klasy IV wystąpiły w pokazie mody, demonstrując, na czym polega słynny francuski szyk. Kilku uczniów zatańczyło francuski taniec kabaretowy – kankan.

Reklamy Google:


Głównym punktem programu był jednak turniej sportowy. Dzieci popisywały się swoimi umiejętnościami w ośmiu dyscyplinach sportowych. Końcowym akcentem tego szczególnego dnia było podsumowanie zawodów oraz wręczenie nagród.

Organizatorami imprezy była Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzędzinach oraz LZS Buk. Koordynatorami zawodów byli Alicja Ostrowska-Kupaj i Krzysztof Szott.

Źródło: GZ LZS Dobra

V Szkolne Igrzyska w Rzędzinach:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama